Webrazzi Bilet Satış Sözleşmesi

bilet.webrazzi.com alan adında hizmet veren Webrazzi Bilet, Webrazzi tarafından düzenlenen konferansların bilet satışının yapıldığı ve davetli bilgilerinin girildiği bir platformdur.
Webrazzi Bilet üzerinde yararlanabileceğiniz hizmetler ve ücret bilgileri ile satış ve satış sonrasına ilişkin kurallar aşağıda yer almaktadır.

Genel Koşullar:

Webrazzi Bilet üzerinden seçtiğiniz Webrazzi konferansına/konferanslarına dilediğiniz kadar bilet satın alabilir, satın aldığınız biletlerin kullanıcı bilgilerini (İsim, Soyad, Şirket İsmi ve Pozisyon Bilgisi gibi) sisteme girebilir ya da güncelleyebilirsiniz.
Webrazzi Bilet üzerinden bilet satın alan kişiler, bilet satın aldıkları her bir konferans için satın alma esnasında kullanıcı bilgilerini (İsim, Soyad, Şirket İsmi ve Pozisyon Bilgisi gibi) sisteme girmek zorundadır. Söz konusu kullanıcı bilgileri her bir konferanstan 4 iş günü öncesine kadar Webrazzi Bilet üzerinden güncellenebilir. Söz konusu bilgiler konferanstaki yaka kartı ve çeşitli duyurularında kullanılacaktır. Dolayısıyla söz konusu bilgilerin yanlış girilmesi sonucunda konferans katılımcısının yaka kartı ya da çeşitli duyurularda hatalı bir yazım ile yer alması durumunda sorumluluk Webrazzi’nin değildir.
Webrazzi Bilet üzerinden herhangi bir sayı sınırlaması bulunmaksızın bilet satın alınabilecek olup, Webrazzi gerekli görürse konferans veya konferanslar için bilet satışını sonlandırabilir.
Webrazzi Bilet üzerinden bilet(ler) satın alan kişiler, Webrazzi’nin bildirilen konferans tarihini değiştirme veya konferansı tamamen iptal etme hakkını haiz olduğunu kabul etmektedir.

Ödeme:

Webrazzi Bilet üzerinden satın almak istediğiniz konferans ya da konferanslar için ücret bilgilerini bulabilirsiniz. Bilet satın almak isteyen kişilerin ödemelerini havale yoluyla gerçekleştirmeleri de mümkündür: Garanti Bankası Kalamış Şubesi - IBAN: TR TR21 0006 2000 3430 0006 2980 02
Kredi Kartı ödemeleriniz 3D Secure Sistemi üzerinden gerçekleştirilmekte olup, bilgileriniz en yüksek düzeyde korunmaya çalışılacak ve aksi tarafınızdan açıkça belirtilmediği sürece Webrazzi tarafından kredi kartı bilgileriniz kayıt altına alınmayacaktır.
Webrazzi Bilet üzerinden bilet(ler) satın alan kişiler, diledikleri takdirde BKM Express ödeme yöntemini de kullanabilirler.
Webrazzi kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için; teknik gelişmeler çerçevesinde tüm önlemleri alma ve özen gösterme gayretinde olup, sizin de kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için şifre bilgilerinin korunması, antivirüs programı kullanma, üyelik hesabından güvenli çıkış gibi hususlarda özenli davranmanız gerekmektedir. Kendi kusurunuz veya ihmaliniz nedeniyle oluşan dolaylı ya da doğrudan zararlardan Webrazzi sorumlu tutulamaz.

Sözleşmeden Cayma Hakkı:

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve bu kanuna dayalı olarak yayınlanan Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’in 7. maddesinin 4. bendinin f fıkrası kapsamında elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan sözleşmeden cayma hakkını kullanmanız mümkün değildir.

Diğer Hükümler:

Bu sözleşmeye ilişkin herhangi bir anlaşmazlık oluşması ya da hizmete ilişkin herhangi bir şikayetiniz olması halinde aşağıda yer alan iletişim kanallarından Webrazzi’ye ulaşabilirsiniz. Webrazzi, bu Kullanıcı Sözleşmesi'nde önceden tarafınıza herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapabilir. Bu sebeple; Kullanıcı Sözleşmesi'ni belirli aralıklarla incelemenizi öneririz.
Hizmet Sağlayıcı      : Crenvo Bilişim Danışmanlık Reklam ve Tic. A.Ş.
Adresi            : Bağdat Cd. Öncü Sk. Büyükhanlı Sitesi B1 Blok K:5 D:16 Suadiye/İstanbul
Telefon          : 0 (216) 3385603
E-posta          : [email protected]
Söz konusu anlaşmazlığın uzlaşma ile çözülememesi halinde bulunduğunuz yer kaymakamlık veya valiliğinde mukim Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvuruda bulunabilirsiniz.