Sıkça Sorulan Sorular
 • Webrazzi konferansları hakkında detaylı bilgileri nerede bulabilirim?
  Webrazzi’nin düzenleyeceği konferanslara dair konu kapsamı, konuşmacılar, tarih ve mekan gibi bilgilere etkinlik.webrazzi.com üzerinden erişebilirsiniz.
 • Webrazzi konferansları için kaç tane bilet satın alabilirim?
  Her bir Webrazzi konferansı için dilediğiniz kadar bilet satın alabilirsiniz. Bu konuda bir sınırlama bulunmamaktadır. Sistemde izin verilen adetin üzerinden bilet satın almak istiyorsanız da işleminizi tekrarlayabiilrsiniz.
 • Katılımcı bilgileri (isim-soyad, e-posta adresi ve şirket bilgileri) neden gerekli?
  Katılımcı bilgileri, konferans alanına girişte temin edebileceğiniz yaka kartınızda ve konferansla ilgili duyurularda kullanılacaktır. Bu sebeple katılımcı bilgilerini eksiksiz ve hatasız olarak girmenizi rica ediyoruz.
  Satın aldığınız biletler için katılımcı bilgilerini ilgili konferansa en fazla 4 iş günü kalana kadar sistemde güncelleyebilirsiniz. Böylelikle konferanslarımız için satın alınan biletlerin devredilebilir olduğunu söyleyebiliriz.
 • Webrazzi konferanslarına nasıl giriş yapabilirim, yanımda getirmem gerekenler nelerdir?
  Konferanslarımıza giriş yapabilmeniz için yanınızda geçerli  bir kimliğinizin olmasını bekliyoruz.
 • Satın alma sayfasında bulunan Webrazzi Üyeliği nedir?
  Aynı Facebook üyeliğiniz ile farklı farklı uygulama ve servislere giriş yapabildiğiniz gibi Webrazzi’nin sunduğu ürün ve hizmetlerden yararlanabilmek adına bir defaya mahsus olarak Webrazzi Üyelik kaydınızı oluşturabilir, ileride de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Webrazzi konferanslarına bilet satın almak için Webrazzi Üyeliği ile giriş yapma zorunluluğunuz bulunmuyor.
 • Promosyon kodum var, nasıl kullanabilirim?
  Promosyon kodunuzun geçerli olduğu konferansımızı ana sayfada bulup, satın alma formunun sağ altında bulunan alana promosyon kodunu girmeniz gerekiyor. Promosyon kodunuz birden çok davetiye hakkı barındırabilir, bu durumda tüm katılımcılara ait bilgileri tek bir ekranda bizimle paylaşabilirsiniz.
 • Webrazzi konferanslarına sponsor olmak adına bilgi almak istiyorum, nereden alabilirim?
  Webrazzi konferanslarına sponsor olmakla ilgileniyorsanız şurada yer alan formu doldurabilirsiniz. En kısa zamanda sizinle iletişime geçmeye çalışacağız.
 • Ödeme yöntemleri ve taksit imkanları nelerdir?
  Webrazzi Bilet platformumuzda ödemenizi online olarak kredi kartınızla gerçekleştirebilirsiniz. Kredi Kartı ödemelerinin tamamı, 3D Secure Sistemi üzerinden gerçekleşmektedir. Kart numaranızı ödeme sayfasına girdiğinizde kartınızın banka ve özelliklerine göre size sunacağımız taksit imkanlarını (vade farklı) görebilir, dilerseniz peşin dilerseniz de taksitle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
  Bunun dışında Webrazzi konferansları için havale yoluyla iletişim kurmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.
 • Webrazzi konferansları için öğrenci kontenjanı var mı?
  Evet, her bir Webrazzi konferansı için sınırlı sayıda ve ücretsiz bir kontenjanımız bulunuyor. Bu kontenjandan yararlanmak için bizimle öğrenci belgenizi, hangi konferansımıza ve neden katılmak istediğinizle beraber, [email protected] e-posta adresi üzerinden paylaşmanız gerekiyor. Öğrencilerden sayıda talep geldiği için uygun bulduğumuz başvurular arasında rastgele olarak davetiyeleri verdiğimizi de söylemiş olalım.
 • Webrazzi konferanslarından konuşmacı olarak yer almak istiyorum, ne yapabilirim?
  Bizimle hangi konferansımızda ve hangi konuda konuşmak istediğinizi [email protected] e-posta adresi üzerinden paylaşabilirsiniz. Geçmişteki konuşma tecrübelerinizi de iletmenizi bekliyoruz.
 • Sizinle nasıl iletişime geçebilirim?
  Bizimle [email protected] e-posta adresi üzerinden ya da mesai saatleri arasında 0216 338 56 03 no’lu telefondan iletişime geçebilirsiniz.